Randevu Formu

Mesajınız başarıyla gönderilmiştir. Size en kısa sürede geri dönüş olacaktır.

Mesajınızı gönderirken hata oluştu. Lütfen bilgilerinizi kontrol edip tekrar deneyiniz.

Lütfen tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Mikbüro İşletme

Tüm muhasebe işlemlerinin güvenle takip edilebildiği MİKBÜRO, tamamen Windows işletim sistemi kullanan işletmeler için tasarlandı. MİKBÜRO, kolay kullanım özelliği ve işlevselliği ile; genel muhasebeden personele, işletme defterinden amortisman takibine kadar geniş bir yelpazede çözüm sunuyor.

MİKBÜRO, muhasebe, personel, işletme esasına göre;

Muhasebe Yönetimi

Amortismana Tabi İktisadi Kıymet (ATİK)

Stok Yönetimi

Finans Yönetimi

Konsolide İşlemler

Bildirge, beyanname, yazışma ve genel amaçlı programlar

süreçlerini içeren tam kapsamlı bir otomasyon setidir. MİKBÜRO ile Word, Excel gibi Microsoft Office araçlarını kolayca kullanabilirsiniz. Program, serbest muhasebecilerin, mali müşavirlerin ve yeminli mali müşavirlerin ihtiyaç duydukları; optik okuyucuya özel beyanname dökümlerini, yeminli mali müşavir çalışma kağıtlarını, dilekçe ve rapor örneklerini kullanıma hazır olarak sunuyor. Programda yer alan bildirge ve beyannameler bölümünde ise kullanıcı tarafından oluşturulan verilerden bağımsız olarak bildirge ve beyannameler hazırlanıp döküm alınabiliyor.

MİKBÜRO ile Birlikte Kullanılabilen Diğer Ürünler

+ Çoklu Dil Paketi

Bu ürün, büyüyen ve gelişen iş ortaklarına 6 farklı dil seçeneği sunarak onların uluslararası faaliyetlerine destek olur. Mikro kullanıcıları; İngilizce, Almanca, Rusça, Azerice, Bulgarca ve Arapça’yı içeren çoklu dil paketini tercih ederek yurt dışı operasyonlarını geliştirme fırsatını yakalar.

+ Rapor Bankası

Rapor Bankası, herhangi bir yazılımcı desteğine ihtiyaç duymadan, işletmelerin kendilerine özgü raporlar hazırlayabilmelerine imkân verir. ‘Report Builder’ ile her kullanıcı, kendi raporlarını dilediği formatta kolayca hazırlayabilir.

+ Dış Yazılım Aktarımları

Bu ürünü kullanarak şu yazılımlarla entegrasyon ve veri aktarımı kolayca gerçekleştirilebilir: Renault, Ford, Tofaş Otomotiv ana sanayi; Aras Lojistik ve Yurtiçi Kargo lojistik firmaları ve ayrıca IMS, Fidelio, AC Nielsen, Evrim, Arkman, Maestro, Vizyonex, Micros, Mekom v3, Nexus 32 bit v1.14, Pepsi, GMSS, Tarım Bakanlığı, Omni–Vectron

+ Sabit Kıymetler Yönetimi

Tüm şirket varlıkları tanımlanabilir, zimmet yerleri belirlenebilir; faydalı ömür tanımları ve finansal sözleşmeler ile ilgili tanımlamalar gerçekleştirilebilir. Amortisman ve yeniden değerleme meblağları muhasebeleştirilebilir. Enflasyon düzeltmesi ve muhasebe uyarlamaları ile ilgili detaylı raporlar alınabilir.

+ Kolay proje takibi

Proje takibi yapmak isteyen işletmeler için ENERJİ büyük kolaylık sağlar. Tanımlanan proje kartları ile teklif aşamasından üretime, üretimden muhasebeye kadar geçen tüm süreçleri ve işlemleri detaylı olarak takip edebilirsiniz.

Mikro Antalya

Mikro Antalya