Randevu Formu

Mesajınız başarıyla gönderilmiştir. Size en kısa sürede geri dönüş olacaktır.

Mesajınızı gönderirken hata oluştu. Lütfen bilgilerinizi kontrol edip tekrar deneyiniz.

Lütfen tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Mikro Standart Ticari

Standart Ticari

Mikro’nun, KOBİ’lerin standart ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak geliştirdiği esnek, işlevsel çözüm setiyle tanışın.

Detaylı Bilgi

Sektör fark etmeksizin tüm şirketler artık, günün ihtiyaçlarına tam uyum sağlayan ve aynı zamanda yarının ihtiyaçlarına göre geliştirmeye açık çözümler arıyor. 1988 yılından beri her zaman müşterilerinin nabzını tutmayı başaran ve kurumsal çözümlerini bu bilgi ve tecrübeyle şekillendiren Mikro, STANDART SERİ ile modüler ve genişletilebilir bir yapı ve maliyet avantajı sağlıyor.

Kolay Erişim ve Yetkilendirme: STANDART SERİ, esnek yapısıyla her tip kullanıcı için hızlı bir alışma dönemi vadediyor. Daha önce herhangi bir ticari otomasyon yazılımı kullanmamış bir kullanıcı bile, Mikro tecrübesiyle geliştirilmiş arayüzler sayesinde kısa sürede sistemi verimli bir şekilde kullanmaya başlayabiliyor.

Yetkilendirme, STANDART SERİ’nin en önemli özelliklerinden biri... Kapsamlı yetki tanımlamaları ile kullanıcıların program üzerinde görüntüleyebileceği ve düzenleyebileceği tüm alanlar önceden belirlenebiliyor. Böylece her kullanıcı, sadece kendisine tanınmış yetki çerçevesinde evrak okuyabiliyor, değiştirebiliyor ve yeni kayıt ekleyebiliyor veya silebiliyor.

Tüm Ofis Ürünleri ile Kolay Entegrasyon: Micosoft Outlook, STANDART SERİ ile program içerisinden erişilebilir ve görüntülenebilir. Böylece e-postalardan ve Outlook kişilerinden programa veri aktarımı gerçekleştirmek, gün içinde her iki programa aynı ekrandan erişmek mümkün hale gelir. Ayrıca program, yeni Word, Excel veya OpenOffice belgeleri yaratarak, her türlü analiz, rapor veya grafik çalışmalarının kolayca gerçekleştirilebilmesini sağlar.

STANDART SERİ’nin Başlıca Özellikleri:

Çok boyutlu raporlama yapabilen veri küpleri

Hızlı arama menüsü

Makro tanımlama ve makrolar doğrultusunda iş akışı

Tek veri tabanı içerisinde firma ve şube bazında çoklu veri girişi olanağı

Program içinden kullanıcılar arası anlık mesajlaşma

Otomatik döviz kuru güncelleme (internete bağlıyken)

Hatırlatma ve bildirimler

MsSQL açık veri tabanı

Yedekleme ile Veriler Güvende: Veri kayıplarının önüne geçebilmek için geliştirilen veri yedekleme ve geri yükleme özelliği, STANDART SERİ tercih eden şirketler için önemli bir avantaj... Otomatik ve manuel yedekleme seçenekleri ile program üzerindeki tüm veriler belirlenen bir klasöre sıkıştırılarak yedeklenir. Gerekli durumlarda veri, bu klasörden programa kolayca geri yüklenebilir.

Standart ve Özelleştirilebilir Raporlama Seçenekleri: Gelişmiş raporlama yeteneği sayesinde STANDART SERİ, kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği tüm raporları bünyesinde barındırır. Diğer taraftan kullanıcılar, standart rapor tipleri haricinde ihtiyaç duydukları diğer özel formatlarda raporları da üretme şansına sahip olur. Raporlamalarda herhangi bir sayı sınırlaması da yoktur.

Stok yönetimi, satın alma, satış ve satış kanalları yönetimi ile finans ve bütçe yönetimi süreçlerini kapsayan bu ürün ayrıca, daha kapsamlı analizlere ihtiyaç duyan kullanıcılar için; karar destek sistemi, sabit kıymetler ve genel muhasebe ürünleriyle destekli olarak kullanılabiliyor.

Rapor Bankası, herhangi bir yazılımcı desteğine ihtiyaç duymadan, işletmelerin kendilerine özgü raporlar hazırlayabilmelerine imkân verir. ‘Report Builder’ ile her kullanıcı, kendi raporlarını dilediği formatta kolayca hazırlayabilir.

Sabit Kıymetler Yönetimi

Tüm şirket varlıkları tanımlanabilir, zimmet yerleri belirlenebilir; faydalı ömür tanımları ve finansal sözleşmeler ile ilgili tanımlamalar gerçekleştirilebilir. Amortisman ve yeniden değerleme meblağları muhasebeleştirilebilir. Enflasyon düzeltmesi ve muhasebe uyarlamaları ile ilgili detaylı raporlar alınabilir.Mikro Antalya

Mikro Antalya