Randevu Formu

Mesajınız başarıyla gönderilmiştir. Size en kısa sürede geri dönüş olacaktır.

Mesajınızı gönderirken hata oluştu. Lütfen bilgilerinizi kontrol edip tekrar deneyiniz.

Lütfen tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz.

E-Fatura Programı

Mikro E-Fatura
Maliye Bakanlığı standartlarına tam uyumlu My E-Fatura çözümüyle, mali altyapınızı doğrudan GİB sistemine entegre edebilir ya da Mikro Yazılımevi'nin özel entegratörlük sisteminden yararlanarak, yatırım maliyeti olmadan My E-Fatura sistemine geçebilirsiniz.

Özel Entegrasyon Yöntemi Nedir ?
Özel entegrasyon ile firmalar kullanmakta oldukları ticari muhasebe paket programlarında ihtiyaç duyulan uyarlamaların ardından Mikro E-Fatura aracılığı ile e-Fatura gönderip – alabilir hale gelebilirler. Kesilen faturalar, e‑Fatura formatında ve dijital olarak mühürlenmiş bir şekilde, MİKRO aracılığı ile GİB’e iletilir. Diğer firmaların gönderdiği e‑Faturalar da yine benzeri şekilde, GİB posta kutusundan alınarak, şirketinizin muhasebe programına, fatura verisi olarak ulaştırılır. Firmalar, bu sistemde kendi işlem hacimlerine uygun Mikro E-Kontör paketini seçerek, maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilirler.

Mikro E-Fatura Portalı :
Mikro E-fatura portalı ile hiçbir ek maliyet olmadan firmanızı e-fatura sistemine dahil edebilirsiniz. Herhangi bir muhasebe programı kullanmadan fatura oluşturup gelen faturalarınızı yönetebilirsiniz.

Entegrasyon Çözümlerimiz :
e-Mikro, entegrasyon yöntemi ile kendilerine ait bilgi işlem sistemini Gelir İdaresi Başkanlığının sistemine doğrudan entegre etmek isteyen şirketler için bu entegrasyonu gerçekleştirir. Entegrasyon yöntemini tercih eden şirketler, GİB’in sistemi ile 7/24 doğrudan bağlantıya sahip olarak herhangi bir aracı şirket olmaksızın, e-faturalarını gönderip – alabilirler.
Ayrıca kendilerine ait muhasebe-finans sistemi olmayan firmalar için, tercihe göre bulut veya lokal çözümler ile tam entegrasyon paketleri tercih ederek, uçtan uca çözüm sağlayabilirler.

Mikro E-Fatura avantajları
İster masaüstü ister bulut iş çözümleri ile tam entegre olarak çalışır. Ayrıca My E-Fatura kullanıcılarını Mikro programlarında büyük avantajlar bekliyor.
Eğer bir muhasebe yazılımı kullanmıyorsanız Mikro E-Fatura portal yönetimi ile dilediğiniz gibi fatura gönderip alabilirsiniz.
Mikro E-Fatura, uçtan uca sunduğu E-Fatura çözümüyle, firmanızın Maliye Bakanlığı standartlarına uygun E-Fatura sistemine kısa sürede kavuşmasını sağlar.
Firmanızın BT ve Mali İşler (Muhasebe) birimlerinde köklü bir değişimi öngören elektronik fatura sistemine entegrasyonu süreci, Mikro  'nun 25 yıllık iş yazılımları deneyimi ile baştan sona yönetiliyor.
Mikro E-Fatura ile firmanızın e-fatura saklama hizmetinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Mikro Antalya

Mikro Antalya